מערכת טלפוניה חכמה מאפשרת לך ליהנות ממגוון רחב של שירותים שעושים נפלאות בעסק שלך, ובהרבה פחות כסף וכאב ראש. הערך המוסף של מערכת זו עבור החברה שלך:

•    אנחנו משדרגים משמעותית את התקשורת שלך עם לקוחות ובתוך העסק.
•    מייעלים את תהליכי העבודה בעסק.
•    מאפשרים לך לקיים בקרה קלה ונוחה על התקשורת בין העובדים שלך והלקוחות.
•    דואגים לכך שלא תפספס אף לקוח פוטנציאלי!
•    במידה ובארגון שלך מספר משרדים פזורים בעולם – אנחנו חוסכים לך את ההתעסקות עם מספר רב של ספקי שירות – אנחנו מספקים את שירותי הטלפוניה עבור כל אחד ממשרדיך בעולם ואתה מקבל איש שירות אחד וחשבונית אחת ברורה עבור פעילותך בכל המסגרות.

ניהול מספרי טלפון
באפשרותך לשמור את מספרי הטלפון הקיימים ברשותך בעת המעבר ממערכת הטלפוניה הישנה לחדשה, על מנת להבטיח שמירה על רציפות וסדירות הקשר עם לקוחותיך. כמו כן, באפשרותך להשתמש במספרי 1-800,  1-700 ומספרי *, וכן לרכוש מספרי טלפון נוספים ככל שתידרש (רכישת מספר וירטואלי).

תפריט ניתוב השיחות
אתה בונה את תפריט השיחות הנכנסות בעצמך בקלות, בכל מבנה בו תבחר, תוך הפנייה לכמה שלוחות שרק תרצה. באפשרותך לשנות את התפריט בלחיצת כפתור, עם כל שינוי המתקיים בעסק שלך.

נתב שיחות משוכלל
מערכת הטלפוניה החכמה שלך כוללת נתב שיחות משוכלל ממה שהכרת עד כה. נתב השיחות יכול להיות מנוהל כך שיבוצע ניתוב שונה בהתאם לימים ולשעות. הנתב מעביר שיחות לשלוחות מסוימות בהתאם להגדרת הימים והשעות בהם הן פעילות, ולשלוחות אחרות כאשר הוגדר שאין פעילות בשלוחות אלו.

ריבוי שלוחות
מערכת הטלפוניה החכמה מאפשרת לך להחזיק שלוחות בכל כמות הנדרשת לך, בכל מקום בארץ ובעולם. כל השלוחות משויכות לאותה המערכת וניתן להעביר שיחות בין השלוחות בעולם כולו, ללא כל תשלום. כמות השלוחות העומדות לרשותך היא גמישה וניתנת לשינוי מדי יום בהתאם לצרכים שלך.

קבלת שיחות מחו"ל מספרים וירטואליים בעולם 
כאשר העסק שלך מקבל לקוחות מכל העולם, הם יכולים לחייג אל מספר מקומי, בעלות של שיחה מקומית, ולהגיע ישירות אליך – אל כל שלוחה שתבחר בכל מקום אחר בארץ או בעולם.

ניהול שיחות בינלאומיות בתעריפים קבועים 
כל השלוחות שברשותך, בארץ ובעולם, מאפשרות לקיים שיחות לחו"ל בעלות קבועה לכל יעד, ללא קשר למקום בו השלוחה נמצאת. כמו כן, שיחת בין השלוחות בעולם כולו הן ללא עלות כלל!

לא מאבדים אף לקוח בדרך 
אתה מנהל ניתוב שיחות כרצונך, כך ששיחות המגיעות אחרי שעות הפעילות, או כשאין מענה אנושי בשלוחות שלך, מופנות למספרים ניידים ככל שאתה מגדיר ומעוניין.

ניהול סטטיסטיקות שיחות 
במערכת הטלפוניה החכמה שלך יש ממשק חכם של צפייה בסטטיסטיקות וניהול שלהן, המאפשר לך לראות ולהבין בכל רגע נתון מה קורה במערכת הטלפוניה שלך בעסק, כמה שיחות נענות, באיזו מהירות, מה משך השיחות וכדומה. במיוחד כאשר אתה מנהל מספר רב של שלוחות מרוחקות גיאוגרפית – ממשק חכם זה מאפשר לך להיות 'עם אצבע על הדופק' בניהול פעילות העובדים שלך.

ניהול עובדים מרוחקים גיאוגרפית
הממשק החכם של מערכת הטלפוניה החכמה שלך מאפשר לך לראות את פעילות הטלפוניה בשלוחות שברשותך בכל העולם. אתה רואה בזמן אמת האם ישנן שיחות שמתפספסות ולא נענות, מה מהירות התגובה, ובאפשרותך אף למשוך שיחות במידת הצורך או להעבירן לשלוחות אחרות בהן ניתן מענה מיידי.

הקלטת שיחות 
מערכת הטלפוניה החכמה שלך כוללת מערכת הקלטת שיחות שמקליטה עבורך שיחות ככל שאתה מגדיר ובהתאם לצרכים שלך. בנוסף ניתן להתאים מערכת אישית לצורך תיוק הקלטות בתיק הלקוח.

קול סנטר 
מערכת באמצעותה אתה מפקח על ביצועי שיחות במקרים של ריבוי שיחות נכנסות או יוצאות בפרק זמן קצוב. המערכת מאפשרת לך לבצע מעקב בזמן אמת אחר פעילות של מחלקות שירות לקוחות, מכירות ודומיהן – המטפלות בהרבה מאוד פניות או התקשרויות בזמן קצר. באמצעות המערכת אתה רואה כמה שיחות מטופלות בפרק הזמן הקצוב, מה משך כל שיחה, אילו שיחות מתארכות מעבר למתוכנן ועוד. באפשרותך להצטרף כמאזין לשיחות על מנת לבצע בקרה צמודה בשיחות שמתנהלות בשונה מהגדרותיך.

מענה איכותי ויעיל ללקוחות גם כאשר אין מענה אנושי 
מערכת הטלפוניה החכמה מאפשרת לך להשתמש בשירותי 'מזכירה מרוחקת' באמצעותם גם לקוח שפונה מחוץ לשעות הפעילות או כאשר יש עומס של פניות – מקבל את המענה הטוב ביותר ולא מתפספס. המערכת רושמת את מספר הטלפון של הלקוח וחוזרת אליו באופן אוטומטי ברגע שמתפנה איש שירות מטעמך לשיחה איתו.

יצירת קשר עם לקוחות פוטנציאלים שנרשמו באמצעות אתר האינטרנט 
מערכת הטלפוניה החכמה מאפשרת לך להחזיר שיחות ללקוחות פוטנציאליים שנרשמו באתר שלך כמתעניינים, באופן מיידי וללא המתנת הלקוחות. המערכת מחייגת אוטומטית למספר הטלפון שהלקוח הזין באתר ומחברת אותו מיידית עם הנציג הרלוונטי

חזרה ללקוחות הנדרשים להמתין לקבלת מענה
מערכת הטלפוניה החכמה שלך מאפשרת ללקוחות לבחור אם להמתין למענה אנושי או שהמערכת תתקשר אליהם בחזרה ברגע שנציג שירות מטעמך מתפנה לשוחח איתם. השירות חשוב מאין כמוהו בימים של תחרות קשה על ליבו של הלקוח באמצעות שיפור השירות.

כל לקוח מגיע ישירות לאיש הקשר שלו בחברה – מבלי להאזין לתפריט
מערכת הטלפוניה החכמה שלך מזהה את מספר הטלפון של הלקוח ומחברת אותו ישירות לאיש הקשר שלו בחברה, מבלי שיצטרך להמתין, להאזין לתפריט ולבחור את השלוחה המתאימה. לעיתים הלקוחות בעצמם אינם זוכרים מי איש הקשר שלהם, או נמנעים מלהאזין לתפריט ואז שירות זה מייצר גם יעילות גבוהה יותר בעסק – הן עבורך והן עבור הלקוח שלך, עת נמנע טיפול והעברת שיחות בין השלוחות עד להגעה ליעד הנכון. 

שיחות ועידה 
מערכת הטלפוניה החכמה שלך מאפשרת לך לקיים כל שיחת ועידה שתרצה. אתה מקיים שיחות ועידה עם כל יעד בעולם, ועם כל כמות משתתפים שאתה חפץ בה, בלי תקלות ועם תקשורת איכותית בין כל השלוחות.

שיחות ועידה רבות משתתפים
מערכת הטלפוניה החכמה שלך מאפשרת לך לקיים 'חדר ועידות' שמספק לך מספר יתרונות בעת קיום שיחת ועידה רבת משתתפים: כל משתתף מחייג אל חדר הוועידות ו'נכנס' באמצעות סיסמה (במקום שתחייג אתה 'אחד – אחד' אל כל המשתתפים); משתתפים מחו"ל מקבלים מספר מקומי אליו הם מחייגים ומשתתפים בשיחה בעלות של שיחה מקומית; שיחת הוועידה יכולה להיות מוקלטת ושמורה בארכיון מאובטח בהתאם לצרכים שלך; חדר ועידות יכול להיות מנוהל על ידי מנהל ואז השיחה לא מתחילה עד שהמנהל 'נכנס' לחדר; המערכת מודיעה על כל משתתף שהוזמן והצטרף לשיחה – כך המשתתפים יודעים בכל רגע נתון עם מי הם משוחחים.

שליחת פקסים מהמחשב ואל המחשב 
לא עוד הדפסת ניירת מיותרת, עמידה מול מכשיר הפקס והתמודדות עם תיקונים ועלויות מכשור. מערכת הטלפוניה החכמה שלך מקבלת פקסים אל מחשבי החברה ומאפשרת גם שליחת פקסים ישירות מהמחשבים, ללא צורך בהדפסת ניירת מיותרת, עמידה ממושכת מול מכשיר הפקס ועוד טרדות שפוגעים ביעילות של החברה שלך. המערכת מאפשרת הוספת מספרי פקס וירטואלים ללא הגבלה, לכל עובד שזקוק לכך, עם תיבת פקס אישית אליה יגיעו וממנה ישלחו כל הפקסים השייכים לאותו עובד. באפשרותך להגדיר כי הפקסים יגיעו גם ישירות לתיבות המייל.

גמישות בהוספת והורדת שלוחות 
מערכת הטלפוניה החכמה מאפשרת לך להוסיף ולהוריד שלוחות לפי הצורך ברמה יומיומית. במידה והעסק שלך מאופיין בעונתיות ובשינוי בכמות העובדים או השיחות, באפשרותך לבקש מאיתנו להוריד ולהוסיף שלוחות. אנחנו מבצעים את השינוי בתוך 24 – 48 שעות בלבד, מרגע קבלת ההודעה.

הוספת שירותים ומכשור חדשים עם כל שיפור טכנולוגי 
כשאתה משתמש בשירותים שלנו, אתה לא נדרש לרכוש את הציוד ולהישאר עם טכנולוגיות ברמה קבועה במשך מספר שנים. באמצעות מערכת הטלפוניה החכמה אתה נהנה משיפורים טכנולוגיים כל הזמן. אנו מעדכנים מעת לעת את מערכות הטלפוניה שלנו בשירותים ובטכנולוגיות חדשות. את חלקם אתם מקבלים בחינם כחלק מחבילת הבסיס שלכם, ואת חלקם באפשרותך לרכוש בעלות חודשית.