אודות

EasyDial מספקת שירותי טלפוניה ותקשורת לעסקים רבים ומרוצים, בארץ ובעולם כולו. החברה הוקמה בשנת 2011 כחברת בת של חברת התקשורת הוותיקה מ.ר.מ טק, הפועלת בשוק העסקי והפרטי החל משנת 2009. 

חברת EasyDial חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה שירות מהיר, יעיל, במחירים אטרקטיביים, המותאם בצורה מדויקת לצורכי הארגון, וכך אנו אכן פועלים, לרווחת לקוחותינו.

 

שיטת העבודה שלנו ייחודית וכוללת הקפדה על איכות ברמה הגבוהה ביותר הן במכשור ובחומרה, הן בהון האנושי – המפתחים והמהנדסים שעמם אנחנו עובדים, והן ברמת השירות שאתם – לקוחותינו - מקבלים.

ברמת החומרה – אנחנו מקפידים על שימוש בשרתים הטובים בעולם (אפשר להוסיף סוגים / שמות אם לדעתך רלוונטי), השרתים שלנו מוחלפים אחת ל- 3 שנים על מנת לוודא שאתם נהנים כל הזמן מקדמת הטכנולוגיה, ופזורים בכל העולם – כדי להבטיח שאתם נהנים מתקשורת איכותית, מהירה וללא כל תקלות – כל הזמן (רלוונטי להוסיף מס' שרתים שלכם שפזורים בעולם?). בשיחות הטלפון תגלו איכות קול נקייה וברמה מעולה, העולה על איכות קווי הטלפון הרגילים שלכם.

ברמת ההון האנושי – אנחנו מעסיקים מהנדסים, מתכנתים ומפתחים מהשורה הראשונה, על מנת להבטיח שאתם מקבלים בכל רגע נתון מענה לכל צורך שלכם, בין אם הוא במסגרת השירותים הקיימים שלנו ובין אם נדרש עבורו פיתוח מיוחד ואישי.

ברמת השירות – אצלנו אתם נהנים מאיש קשר שצמוד אליכם בכל עניין ומקבלים תמיכה אנושית עבור כל צורך, 24 שעות ביממה, 7 בימים בשבוע!

 

שיטת העבודה שלנו מוכיחה את עצמה כל יום מחדש ואנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממנה. מרגע שאתם מתחילים לעבוד אתנו - מוצמד אליכם איש קשר אחד שמלווה אתכם בכל נושאי התקשורת באשר הם, החל ממתן פתרונות לצרכים, דרך דאגה לביצוע התקנות והטמעה בפועל וכלה בהתאמה של השירותים בשטח, ביחס לכל צורך חדש – זמני או קבוע - שאתם מעלים. איש הקשר שלנו גם ייעץ לכם כיצד לייעל ולשדרג את המערכות כך שתמיד תימצאו בקו הראשון מבחינת אמצעי התקשורת שלכם – והרי זה הדבר החשוב ביותר מול לקוחותיכם ולקוחותיכם הפוטנציאלים! 

אנחנו משקיעים כסף ומשאבים רבים במחקר ופיתוח, בכדי להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה ולספק לכם את המערכות המתקדמות ביותר, וזאת תוך יצירת חיסכון בעלויות של עד כ- 40% ממה שאתם משלמים היום על מערכות טלפוניה פשוטות, שאינן עונות על הצרכים שלכם ואינן משרתות אתכם בהיבט של שיפור התקשורת הפנים והחוץ-ארגונית.  

השירות שלנו ניתן עבור כל נקודה בעולם! וכך, בחברות בעלות שלוחות בינלאומיות, לצד החיסכון הכספי, אתם חוסכים התנהלות, לעתים מתישה, מורכבת ויקרה, מול חברות תקשורת בכל מדינה ומדינה.

 

בין השירותים שאנו מציעים תוכלו למצוא וליהנות מ: הקמה והטמעה של מערכת טלפוניה חכמה אצלכם בעסק, מרכזיה בענן המאוחסנת על השרתים המאובטחים שלנו, שיחות מחו"ל (קניית מספרים וירטואליים בלמעלה מ- 50 מדינות) ושיחות לחו"ל במחירי שיחה מקומית, מערכת הקלטת שיחות ומעקב אחר שיחות, ביצוע שיחות ועידה מרובות משתמשים, שימוש בקול סנטר, קבלת שיחות דרך מרכזיית המשרד ישירות לטלפון נייד – בכל מקום בו אתה או העובדים שלך נמצאים בעולם, האזנה לתא הקולי מכל מכשיר טלפון ותיבת דואר אלקטרוני שתבחר, קבלה ושליחה של פקסים ישירות מהמחשב, חיבור המרכזייה לתוכנות מחשב המשמשות את העסק שלך (מערכות ERP ו- CRM), ניהול הסטטיסטיקות של כלל השיחות המבוצעות בארגון, בדגש על מחלקות המכירות ושירות לקוחות ועוד ועוד.

לרשימת השירותים המלאה שלנו – לחץ כאן- לינק לעמוד הרלוונטי באתר.

 

 

נוסף על הקמה ותפעול של רשת הטלפוניה שלכם, תוכלו להיעזר בחברת האם שלנו, מ.ר.מ טק, במגוון רחב של שירותי תקשורת: הקמת רשתות תקשורת אחודה במשרדך, אחסון אתרים או כל מערכת אחרת בענן, שירותי IT מתקדמים למשרד ועוד.

רוצים לדעת עוד על חברת האם שלנו? כנסו לאתר האינטרנט www.maram.co.il.